Jak se zbavím interpunkce v txt souboru?

Mám tam jednotlivá slova, měkké souhlásky a dlouhé samohlásky, chci to bez těch háčků a čárek. Lze to nějakým způsobem konvertovat?. Přepisovat a nahrazovat se mi ručně nechce.

Nejlepší odpověď
Segi

Používám textový editor PSPad, ktorý to dokáže a v menu toho programu UPRAVY → KONVERZE → ODSTRANIT DIAKRITIKU.

Další odpovědi
Bedy

Použijte funkci Najít a nahradit. Do kolonky Najít napište třeba ě a do kolonky Nahradim napište e. Takto to uděláte pro každé písmenko.
Jinak nevím, jestli to půjde…

anonym

Bedy, nahrazovat po písmenku se mi nechce, ale asi jinak to nepůjde.

bolak

s křížkem po funuse > http://diakri­tika.blassenweb­.net/bez_omeze­ni.php

anonym

Víš boláku, to by mi nepomohlo, txt má 7 MB