AnnieAnnie

Jak se zbavím bolesti krční páteře?

Ahoj, ráno jsem se vzbudila a asi jsem si udělala něco s krkem. Nevím jestli je zablokovaný, ale celkem hodně bolí a nemůžu moc otáčet hlavou. Zítra hraju důležitý zápas a potřebuju to mít v pořádku, nebo alespoň lepší. Předem děkuji za rady :)

Odpovědi
Alesh

To je vystydlý, ne? Já bych si ho nahříval elektrickou dečkou.

Michal Kole

Jaký zápas ? V jakém sportu ?

Upřimně bych byl v KLIDU a nechal tomu „přirozený“ průběh nebo nějakou „JEMNOU“ masáž

zzzzz

Mi pomáhá namasírovat Veral krémem. Kupuje se v lékárně a je lepší než Fastumgel, nezpůsobuje alergie.

Pauka9

Andulíno :DDD lehni do postele a uč se!!!! :DDDD