Miroslavst

Jak se zaregistrovat na ukrajinských odpovědích, když neumím ukrajinsky?

No už se mi to nějak povedlo, ale jak tam zadávat otázky poradíte?
Zadal jsem první, ale nevím jak mi odpovědí. Jakým způsobem byste to řešili vy?
http://www.vid­povidi.com.ua/

Nejlepší odpověď
kropitko

Tchán si vzal ukrajinku, tak bude sedět u mně a přestane chodit do práce a bude mi to psát,,,nevím tak nějaký překladač. Nebo popadni prvního dělníka ukrajinské národnosti, ať ti pomůže,,,

Další odpovědi
annas

Tedy, já zírám. Už třetí varianta Odpovědí? Překládejte do ruštiny.

panenka

Já asi přes slovník 🙂 jsem ráda že ovládam češtinu a němčinu

ten který je

Přes uživatele Dimitrije kterému zde pomáháme to půjde snadno.Bude nám překládat.:-D

anonym

Jsem na Baidu a čínsky ještě moc neumím.
Jak to říkal Vladimír Iljič?
Se učit,se učit,se učit.

tom004

Němčina se bude hodit,protože pokud si dobře pamatuji,tak v dobách kdy u nás byla povinná výuka ruštiny,byla,aspoň na dnešní Ukrajině povinná výuka němčiny.Aspoň starší ročníky si ji myslím budou pamatovat.Doufám,že aspoň tak,jako my ruštinu,tedy ti kteří ji měli u nás ještě taky povinnou.

Miroslavst

Bubco, to říkal mireček a ne lenin.