baghira

Jak se zapisují noty v arabských zemích?

Píšou se stejně jako arabština zprava doleva, nebo je notový zápis všude na světě zleva doprava?
Doplňuji:
Otázka tedy je, jak se zapisuje píseň, tj. notový záznam včetně textu,
když noty jdou zleva doprava
→ → → → → → → → → ->
a text zprava doleva
<- ← ← ← ← ← ← ← ← ←

Nejlepší odpověď
Drap

Všude je z leva do prava.

Další odpovědi
Balu103

divne 🙂
Vyzer to na samostatne napisany text, a k notam len schematicky klucove slova…

Zdroj: http://www.tra­ditionalarabic­music.com/Um%20kal­thoum%20Notati­ons%20samples/02-Alatlal.htm