rybíz

Jak se zamyká otázka?

Nejlepší odpověď
Bumbes

zamyky, zamyky, zamyky,
Klíčkem je správná odpověď, jak píše ‚Bunnik‘.
Ale není nutné hned zamykat otázku, někteří sem chodí pouze občas, a přesto by mohli mít dobrý názor…
Doplňuji:
ajajaj, ‚burak‘ je kapku mimo. Zapomněla, že tuto nabídku má pouze tazatel…

Další odpovědi
Bunnik

Tím, že autor otázky vybere nějakou odpověď jako nejlepší.

Miroslavst

Kliknout na nejlepší odpověď.
Pro burak: Ale je, jen to musí být tvoje otázka, abys to viděla :D

anonym

no jo,jenže ještě nedávno tady bylo okýnko na kterém bylo napsáno ohodnotit odpověd jako nejlapší a ted už tady není,tak zamknout nejde

alexandra

Já to taky nechápu,já jsem si ještě žádnou nezamkla a mám polovinu zamknutou.
Takže chcete teda říct,že když položím otázku a někdo mi odpoví a já mu dám palec,protože jsem spokojená a chci mu tímto poděkovat,tak si to i zároveň zamknu.Tak to je pěkně blbé.

anonym

děkuji,a jsem zase chytřejší