Bronzový

Jak se zahřát, když člověka celý den "mele zima" a ani večer zachumlanej v posteli se nemůže "zahřát?"

Teplý čaj nepomáhá, vanu si přece nemůžu napouštět každý večer....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

sice je to ÚCHYLNÉ, ale teplé ponožky, protože nohy "cití" zimu nejvíce.

Další odpovědi:

Zlatý

Do postele chlapa nebo termoláhev s horkou vodou....mě když je zima i v posteli tak si strčím hlavu pod peřinu a nadýchám si.
Doplňuji:
M.K.-proč by ponožky v posteli měly být úchylné?Jedině snad k těm "nechutnostem"ponožky nepatří,ale když je zima,tak je zima.Osobně bych v ponožkách hajat nemohla a asi nebudu sama,komu by ponožky překážely....

Já bych věděl, ale kolik ti je?

Zlatý

Může to být zimomřivost. Projdi si Google, je tam toho hafo.
http://www.google.cz/…
Může to být z nedostatku vitamínů a minerálů, nechci strašit poruchou štítné žlázy - ale i to bývá příčinou, nízkým tlakem, hormonální nerovnováhou, nízkým energetickým příjmem, atd.
Osobně mám takovou zkušenost, že když se do mě dá zima, bývá to z nevyspání, pomáhá mi zahřívací čaj se skořicí a zázvorem a nealko svařák (buď z nealko vína nebo z černorybízového džusu + o obvyklé koření na svařák). Také ti doporučuji začít se pravidelně otužovat (nejlépe v sauně). :-)

Stříbrný

Už je po prohibici, takže láhev rumu, deci vody a udělat si grog. V jiném případě se pak rozcvičit. Takový malý maratón neuškodí.
A nejlepší je sex!!!

Zlatý

Řekl bych dostat se do pohody. Mám pocit, že jsi utahaná a navíc tělo špatně reaguje na změny počasí.
Na chlapa nesázej - ten moc nezahřeje (to se jen tak všichni chvástáme). Jedině - jestli jsi slušné děvče - tak tě rozpálí do ruda pohozenými ponožkami v obýváku, slipy v koupelně a vymačkanou zubní pastou z poloviny tuby. Případně ostříkanou toaletou, protože se neumí trefit a sednutí považuje za nechlapské.
Nicméně - pokud jsi doma, není od věci si vzít pořádné ponožky, přes záda hodit nějakou dobrou deku a večer do postýlky místo chlapa raději ponožky a čepičku. A jestli máš slabou deku, hoď přes sebe spacák.
Jako venkovan jsem hodně venku a přiznám se, že té "klapcí zimy" si za rok užiji až moc.
No ale přeci na závěr - ve dvou se zima přeci jenom snáší lépe. Takže nějakého šikovného mládence, který uvaří dobrou večeři, připraví svařák, vyhřeje prostor mezi matraci a peřinou taky není od věci.

Stříbrný

jak říká michal, je to sice úchylné, ale teplé ponožky a sex či masturbace :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.