gecco

Jak se zachováte, pokud v restauraci ´narazíte´ na rušivého elementa?

Konkrétně ´narážím´ na tento článek – http://ona.id­nes.cz/deti-v-restauracich-nazor-rodicu-d4f-/deti.aspx?c=A150108­_185740_deti_ha­a#utm_source=sph­.idnes&utm_me­dium=richtext&ut­m_content=cla­nek-box , ale, samozřejmě, rušit může i nadměrně ´veselá´ společnost a nebo jedinec – protiva…

Doplňuji:
Osobně se přiznám k tomu, že pokud to lze, požádám o zásah personál – je to ´jeho píseček´…
Pouze v hospě, kde se cítím býti štamgastem, si někdy ´dovolím´ přímo zasáhnout.
😉

Nejlepší odpověď
Agneta

Pokusím se dotyčné/ho usměrnit vlastními silami

Ve všech „bezohledných situacích“ je třeba dát najevo názor :D

Děti okřiknu…(neboť ráda provokuji ty nevychované rodiče). V Česku naštěstí v restauracích problémy s dětmi nejsou, jen ti cizinci s prázdnou peněženkou (z Holandska a Německa) se na „Východě“ roztahují – u nich na „Západě“ si to nemůžou dovolit (jít do restaurace), tam chodí jen do McDoofu (Mc Blbec) :DDD

Další odpovědi
anonym

Jiné...

Doplňuji:
Děti mám rád,ale když dělají čurbes někde ve společnosti jako je nějaká lepší restaurace vyšší skupiny,je to myslím na personálu,aby řekl rodičům,že chování caparta by měli trošku zklidnit.
Setkal jsem se s tím ,když jsem měl sám restauraci a přijeli na oběd většinou holandští hosté.Ty co dětem dovolili při obědu,tak to jsem teda koukal jak vyvoraná myš.
Zůstal po nich na stole bordel a i okolo stolu jako kdyby obědvalo stádo dobytka.
Při inkasovaní platby za jídlo a pítí,vždy rodiče nechali poměrně slušné dyško(spropit­né).Tak jsem vše poklidil jako po divoké zvěři a s úsměvem a radostí se s nima rozloučil.

setapouch

Požádám o zásah personál

Clanek jsem necetl, ale pokud by se delo neco, co se mi nelibi a okamzita naprava domluvou neni mozna, je nejvhodnejsi upozornit personal jako zastupce provozovatele. Az pokud by nedoslo k naprave, zaplatim (objednanou sluzbu jsem dostal) bez dyska a odchazim.

anonym

Pokusím se dotyčné/ho usměrnit vlastními silami

Doplňuji:
Já se nepokusím, já činím. Když se dotyčný(í) neuklidní, nezbýva než ho vzít za flígr a šup za dveře. Pravda, párkrát už bylo vysloveno: pojď na hajzl, šel jsem, ale já se vždy vrátil ke stolu. Mě prostě vadí opilí lidé, kteří tropí hlouposti.

Funna

Pokusím se dotyčné/ho usměrnit vlastními silami

Doplňuji:
uřvané a uječené děti nesnáším a ještě více jejich rodiče, co jim tohle dovolí dělat, protože pokud jsou děti nevychovaná „hovada“ už teď, co z nich bude v dospělosti?…jen ještě vetší hulváti!…a co se týká nejakého ožralého co si chce se mnou mermomocí vykládat, i když já nemám zájem, v klidu ho odpálkuji…a teprve, když ani to nepomáhám řeším to s personálem…a veselá společnost?…ta mi nevadí, protože je chápu…i nám se občas stane, že nejsme zrovna nejtižší .-))

Nevíteto?

Požádám o zásah personál

Dítě bych se snažila odehnat, kdyby to nešlo požádám personál.
Myslím, že tam může chodit kdo chce, ale já kdyby to nebylo nutné bych dítě do nějaké restaurace raději netáhla (rozhodně ne na dlouhou dobu). A kdyby jo nenechala bych ho pobíhat všude okolo a všechny obtěžovat (to je hlavní). Ať tam lidi s dětmi třeba chodí, ale nechají si děti pod dozorem.

Drap

Neřeším, je mi to jedno

Neni to jen v dětech a rodičích, ale záleží hodně i na personálu a na připravenou zábavu pro děti návštěvníky. Ze zkušenosti mohu říct, že pokud si toto majitel uvědomí, můře to být i ku prospěchu věci.

zjentek

Jiné...

nijak ..dokud tady bude takto nesmyslná demokracie, neberoucí žádné ohledy na charaktery jedinců, je každá podobná úvaha zbytečná a každý počin v tomto ohledu marný
Doplňuji:
..teda pokud tě nebaví rozdávat přesdržky ;)

Rukas

Pokusím se dotyčné/ho usměrnit vlastními silami

fenomen

Požádám o zásah personál

Doplňuji:
Hlavně když mě otravují silně opití elementy. :D

jjj123456789

Jiné...

Budu podrážděný, ale jinak nebudu dělat nic.

anonym

Jiné...

Doplňuji:
Když je někde ticho šeptám též,nepotřebuju,aby někdo mě poslouchal,co říkám a jak se vyjadřuju.

marci1

Jiné...

Rodiče s dětmi, by si měli rozmyslet, jestli jejich dítě pobyt v restauraci „vydrží“ v pohodě. Pokud jsou hyperaktivní, neposlechnou a chovají se jako odvázání z řetězu, asi by tam s nimi chodit neměli.
Pokud se objeví jedinec „protiva“, tak mám vyzkoušené, že nejlépe si ho nevšímat. Nedávnou se mi stalo, že „podivný veselý jedinec“ mi cosi hodil na stůl, že je to výhodná koupě a ať si to koupím. Poté co zjistil, že mě to vůbec nezajímá, pronesl na mou adresu několik dosti vulgárních slov, znovu jsem nereagovala, prostě mrtvý brouk, servírka ho napomenula a měla jsem klid. Kvůli takovému individuu se mám rozčilovat ? Vždyť je to vlastně chudák ! 🙂

Ňuňátko

Požádám o zásah personál

gecco

Barbakane – primárně jsem ten dotaz směřoval k článku v odkaze – a že by mne k ´vycházce na hajzl´ vyzvalo rozjívené dítě nebo jeho nezvedená matka si neumím představit – to bych asi dostal infarkt…
;-DDD
Jinak viz Doplnění, souhlasím.

anonym

Já ten odkaz ani nečetl, mě stačilo to, co jsi napsal a jak píšeš, i já jsem štamgastem, z kterého mají respekt, srandu… Jistě, nemachroval bych v nějakém GOGO baru s hosty bez českého občanství… To dá rozum, ne ?

gecco

😉

gagaga

barbakane, i v dnesni dobe ( veku ) ? :)
obavam se ( bojim se o Vas ) , ze se jednou z toho hajzlu nevratite :p

  • iv-

gecco

  • iv- → Neznám Barbakana osobně, ale třeba já se občas (zřídka, ale stává se to) metamorfuju na cca metrák ´nasranýho masa´ – bez ohledu na dobu či věk…

😉

gagaga

bojim se..bojim.. :)

gecco

Gagaga → mě není třeba se bát, su hodný…
😉
A nepředpokládám, že – pokud bychom se setkali, by ses chovala natolik nepřístojně, abys vyvolala mou nelibost…
😉

anonym

Říká ti něco Tatra 111 ? 😁

gagaga

aby z Tatry nebyla casem multikara ..nebo jak se tomu rika..u me uz to pomalu tak je :(