johana 56

Jak se zachováte, když zjistíte, že vás někdo tzv. ‚vodí za nos‘?

Dáte najevo, že se vám toto jednání nelíbí, nebo přehlédnete jen proto, abyste dotyčnému neublížili?
Děkuji za odpovědi a názory, možná pomohou vyřešit mou nerozhodnost…

Nejlepší odpověď
ten který je

Záleží na tom kdo.Partner nebo někdo z práce či známý?Hrál jsem kdysi takovou hru,kdy si někdo myslel že mě ošálí.Bavilo mě ze sebe dělat hloupého, přitom jsem se v duchu smál a nakonec také.

Další odpovědi
briketka10

Nebaví mě to a povím každému do očí,
že mi vadí, jak mi lže, což je to samé :)
Nikdy to nepřehlédnu a nezapomínám.
Není to ubližování to si zapamatuj.

gecco

Záleží na tom, kdo se o to snaží…
Kamaráda upozornil hned…
Známého až už to tahá za uši…
Ne zajímavého neznámého nechal plavat…
_____
Ale kamarádi se/mne nelakuji…
😉

Šidlo

ako kedy

ak je situácia celkove pre mňa bezpečná…dotyčný si to odskáče

ak je situácia v môj neprospech, čakám na podporu zvonku (niežeby vždy prišla)

každopádne, nemám výčitky, ani pri patologických klamároch či iných ,,prípadoch" – žiadny príčetný človek nemá čo druhých klamať, manipulovať a zavádzať…ak má problémy s realitou, nech si ich lieči a nie ubližuje okoliu

Drap

Záleží na okolnostech, ale většinou to dám hned na jevop a to myslím že i nevybíravě

anonym

Ať už je to kdokoliv, tak okamžitě reaguji tak, že mu řeknu, že kecá a hned vytahuju svoje argumenty nebo vyvracím ty jeho bludy.

ivzez

Chci-li, aby se mnou lidé jednali na rovinu,
nemůžu přece sama jednat jinak.

Člověku, který někoho „vodí za nos“, nelze ublížit
sdělením, že jsem jeho jednání prohlédla…

lexx

tak mu střihnu jednu přes ucho až z toho je jelen

zjentek

Dlouhý léta budu užívat poznání, kam až takovej primitiv je schopnej zajít.
A nakonec stejně prd poznám, nevodím-li také.

johana 56

Snažím se vždycky řešit vše přímo a otevřeně.
Tentokrát ale opravdu nevím, protože se jedná o člověka, od kterého bych takové jednání nečekala ani ve snu.
Všem odpovídajícím děkuji.

gagaga

ja si timto vzpominam na jednu neprijemnou " zkusenost " , vlastne kradez , ale mozna i Vam johanko pomuze moje " reseni "..

pred lety me jeden zamestanec ukradl balicek papiru do tiskarny..
ja, pak asi po trech dnech ji potkam u tiskarny a povidam : predstav si, ted mi volala znama, ze ji jeji zamestnanec ukradl papiry do tiskarny a ona ho okamzite vyhodila , tak jsem ji rekla, jake ja mam stesti, ze u nas si nechavame na stolech i penezenky ..
a odesla jsem ..
osobne si myslim, ze ona pochopila mou " lez " , a zaroven ocenila, ze to bylo vlastne prvni , ale i posledni varovani

tak mozna take vyuzijte priklad " kamaradky " :)

drzim palce

ja osobne davam kazdemu druhou sanci
vic ale ne

  • iv-

johana 56

  • iv-

děkuji a máte hvězdičku.
I já většinou dávám druhou šanci, hmotné statky mě až tak netrápí, na ‚onen‘ svět stejně odejdu tak, jak jssem přišla na ten dočasný. Horší je to s pocity 🙂

zjentek

no jestli Vás zajímá názor hajzlbáby, tak to zase já bych se na pocity vysrala! Právě pro to omezené množství času na tom dočasném světě. Není zač.

gagaga

:)

johana 56

Zjentku

Představte si, že upřímný názor od kohokoliv přijmu raději, než ten arogantní, urážející nebo vulgární.
Mimochodem, pojmenování osoby, vykonávající činnost, bez které se neobejdou ani ti nejvýše postavení, se mi vůbec nelíbí. Kdepak jste nechal dobrou náladu, že by nebyl žádný dáreček?