Avatar uživatele
huxa

Jak se zachovat v případě vyhrožování při užívání veřejného prostranství způsobem, ke kterému bylo stvořeno?

Bylo mi vyhrožováno tělesným napadnutím, jestliže v přítomnosti dotyčného pustím v hospodě určitou skupinu na tamním placeném přehrávači. Jak se v takovémto případu zachovat? Velmi nerad bych si zkazil krásný večer či rande roztržkou s nechápavým vagabundem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3297 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Buď ustoupit a nepouštět nebo to strpět a pak ať si dotyčný následky nese sám. Mohl bys podat i tr. oznámení, ale dle mého názoru je to jen takové tlachání a ne nebezpečné vyhrožování. Pokud se však cítíš vyslovením výhružky vážně ohrožen na zdraví nebo životě, podej tr. oznámení, popř. kontaktuj linku 158

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Podobný konflikt jsem jednou zaplatil pěti stehy na ruce. A to jsem se jen pokusil bránit kamaráda, který si tam cosi svého pouštěl. Nějak se stalo, že někdo převrhl stůl se sklem a když jsem vstal, abych situaci uklidnil, někdo do mě lehce strčil, já už měl centrum rovnováhy oslabené takřka celodenní konzumací nápojů a upadl jsem rukou na střep z toho převrženého stolu.
Od té doby se konfliktům kolem jukeboxu obloukem vyhýbám 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek