Jak se zachovat , kdyz se dozvite o nevere manzela vasi pritelkyne ? -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je mnohem složitějšží než dilema říct či neříct. Míchat se do života někoho druhého? I když nevěru neschvaluji, krýt ji?

Pravda vítězí, ale někdy za jakou cenu..?Jiří Žáček – Za pravdu

„Za pravdu je různá sazba:
jednou pomník,
jindy vazba.
Kdo ji řekne dřív než včas,
tomu pravda
zláme vaz.“

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že to je jejich věc, mnohdy to nedopadá dobře když upozorníš na problém.

Hlada

Žádat od něj držhubné.

anonym

Snadná pomoc, Nečiň druhým, co nechceš, aby bylo činěno tobě.
Stačí si sebe představit v roli té inkriminované přítelkyně a hned pocítíš, co bys raději a co by se tě naopak dotklo a ublížilo.