velkybojovni

Jak se zachovat,když otec dítěte nesdělí konkrétní termín na letní prázdniny podle rozsudku?

Nejlepší odpověď
Emefej

Formulace otázky je nedostatečná a hrubě nesrozumitelná. Komu nesdělil? Jaký rozsudek? Termín čeho?

Další odpovědi
gecco

Letos jsou letní prázdniny od středy 1. 7. do pondělí 31. 8…
Myslím, že je to bez ohledu na nějaký rozsudek – ať už je otec soudcem a nebo (od)souzeným…
___
Pokud se chceš zeptat na něco jiného, zeptej se na něco jiného.
😁