Neonka

Jak se zachovat, když manžel mé kamarádky ji před lidmi shazuje a dokonce na ni křičí ?

Nejlepší odpověď
Andělé

Není snadné řešit situaci druhých.Ale s kamarádkou bych si promluvila.Řekla bych jí,že jí mám ráda a protože mi na ní záleží,tak mi neni lhostejné,jak s ní vlastní manžel jedná.A proč si to nechá líbit a hl.,že si sebe musí vážit a nenechat se ponižovat.Je to ale běh na dlouhou trat,protože zásadní krok,musí udělat jen ona sama.A k tomu musí také sama dozrát.

Další odpovědi
Paulovič

Dobrý den,

být Vámi moc bych se do toho nepletl. Pokud se Vás to netýká přímo ale přes kamarádku.

Držte se raději bokem aby jste to také neschytala.

S pozdravem Roman

panenka

Raději se do toho Neonko nemíchej protože ta nejhorší budeš pak ty.Stůj při kamarádce porad jí ale tohle tohle si musí ona vyřešit s manželem sama.

alexandra

Těžko se do toho plést,ale asi bych u takové příležitosti dala aspoň najevo opovržení.Řekla bych před ním,tak to já poslouchat nebudu a šla bych pryč.Třeba si to uvědomí.Nebo požádat nějakého kamaráda,aby před ním řekl,že on by se tak k manželce nikdy nechoval.

Miroslavst

Až bude příležitost, seřvi ho taky ať vidí jak je to příjemné.

anonym

to by měla řešit kamarádka,nenechat si to líbit,já jednou bohužel měla taky kamarádku se stejným problémem,když jí předemnou začal shazovat a urážet zastala jsem se jí a jemu vynadala,bohužel na druhý den měla moje kamarádka modřinu přes celou tvář,litovala jsem že jsem mu něco řekla a ona to pak doma schytala

SajmonModer

Říct mu, že je debil a jít od něho i s kamarádkou co nejdále!

iceT

Zrovna nedávno jsem četla podobný příběh.Doma jinak pozorný manžel se ve společnosti svých přátel k manželce nechoval pěkně,byl velmi vtipný na její úkor,pořád ji zesměšnoval až ona přestala s ním někam chodit a našla si jiné přátele,a jednou byl on pozván na jejich večírek,kde nikoho neznal a vyzkoušel být také vtipný jako dřív,ovšem její noví přátelé se jí zastali a on měl po ptákách.
Ale tady těžko radit,nikdy jsem v podobné situaci nebyla.Možná nejlepším řešením by bylo pro Vaši kamarádku od něj odejít nadobro,pokud si jí neváží dostatečným způsobem,poněvadž od křiku na veřejnosti není daleko k facce…

ReHu

Záleží na tom, jak dobře se znáte. Myslím, vy a ten manžel. Pokud se znáte dobře, proč se jí nezastanete?

venkovan

Někteří muži jsou tak vtipní, až jsou blbí (i ženy). Možná, že si tak dokazuje jen svoje nemocné ego. Těžko radit – ale asi pokud jen trochu se respektujete, někde až bude chvilka ho slušně požádat, aby to nědělal, že okolí se na něj dívá jako na blbce když se neumí chovat na veřejnosti ke své ženě, a že si celkem umí představit co se asi u nich doma odehrává, když na svoji ženu křičí i na veřejnosti. A že se o něm šeptá, že je to blbý troll, který si o sobě myslí jaký je génius.
Otázka ale je proč křičí, co je důvodem – některé ženy dokáží vyvést z míry i flegmatika.