Avatar uživatele
NeedHelp:(

Jak se zachovat k holce v kině?

Dnes… jdu do kina, je to jenom kamarádka, ale i tak – jak bych se měl zachovat, až vedle ní budu sedět? Jak ji mám obejmout??? A kdo bude platit? neberu 500 Kč denně, abych za někoho utrácel.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Cenobita, dubraro před 2769 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud chceš zasunout, tak si těch 500 Kč jednoznačně vzít musíš.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
yuko

Pokud jsi pozval kamaradku do kina, tak nemuzes hledet na cenu vstupenek.
Usetril bys, kdybyste se projeli na kole 🙂
A pokud chces, aby byla vic nez jen kamaradka, to uz pak zalezi na Tobe, co udelas 🙂

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kodl67

A proč bys ji měl objímat, když je to jen kamarádka??

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

Jistě i kamarádka by si měla lístek zaplatit, zvláště by měla mít soudnost a vědět, že nemáš stálý příjem. Pokud to nechápe, ihned se s ní přestat stýkat. Ideální se si stanovit pravidla ještě před návštěvou takových drahých kratochvílí, kdo bude co platit. Ani když ji zaplatíš kino nebo dovolenou, není to jistota pro nějaké intimní hrátky, takže bych byl opatrný něco platit jen že s někým mohu někde sedět mi připadá mírně řečeno neekonomické.

Upravil/a: Cenobita

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Dnes už jsou natolik jiné mravy, že si netroufám radit. Děvčata a slečny mají takové množství výhod… jejich možnosti jsou daleko někde jinde, než možnosti chlapeckých vrstevníků.

Pro mne by bylo nemyslitelné, abych někoho někam pozval a všechno nezaplatil.

Za mého mládí se začínalo tak, že bych ji zkusil vzít za ruku. Pokud jí to nebude vadit, máš šanci na další. Pokud ti ucukne, vyhodil jsi peníze za kino. Nebyly poslední.

Neexistuje nic jako kamarádství mezi mužem a ženou. Buď je sex, nebo nic. Jestli ti bude holka říkat, že chce být „jenom kamarádka“, pryč od ní. Chce tě využívat a nic za to nedat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ficus1

Když jsi kolenovrt, tak musíš používat samoobsluhu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cenobita

Za mých mladých časů stálo kino pár korun a nebyl problém dívku do kina pozvat, dnes bych místo kina, kde se stejně nedá nic pořádně dělal, pozval dívku na rande, kde se dá mluvit a případně zkusit ty doteky, pokud je akceptuje je to na dobré cestě a až pak bych realizoval kino, ne naopak jít do kina a dostat košem.

před 2769 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

dubraro: Nevím, jak to bylo za tvého mládí, ale mé zkušenosti jsou takové, že jak se k ženám chováš, tak ti vrací. Když předstíráš kamarádství a chceš sex, pozná to a jsi pro ni hadr. Když to myslíš vážně, není problém.

před 2769 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
xxx3

tak tak, já mám kamarádek dost, nicméně žádná z nich mi neřekla „budeme jenom kamarádi“, to se asi říká jen případným nápadníkům.

před 2769 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

To je fakt.

před 2769 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek