ten který je

Jak se zachovat?

Jak se zachovat když je na pracovišti osoba podobná svým chováním filmovému Hujerovi?Podlézání nadřízeným včetně úplatků,donášení na kolegy,intriky a vytváření rozbrojů v kolektivu včetně sebechvály a vlastního vyzdvyhování.Takový nebyl ani samotný Hujer.Co s tím?

Nejlepší odpověď
anonym

Potrestat ho.
Doplňuji:
On je jen závistivec,nic jiného,chce být docela dobrej za každou cenu a to se mu nikdy nepodaří.

Další odpovědi
anonym

Víš, co se dávalo na vojně? Deka!

johana 56

Zřejmě tento jev souvisí s vývojem doby a společnosti.Hujerů přibývá,jsou všude.Čím malichernějši problém,tím hůř se nakonec řeší.Rozhodnout,jak se chovat,musím vždy jen sama za sebe.

I zdánlivě nevinná srandička se občas zvrhne v nelítostný boj,vedený nevybíravým a nečestným způsobem.Vštšinou začíná u nezapadajícího článku soukolí, ale může přerůst v ničivé tornádo,které smete vše,co stojí v cestě.

briketka10

jjj…

nemám pocit že máš kvalitní otázky, nebo
odpovědi, ale podvádět umíš perfektně :))
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Hu­jer_%28filmov%C3%A1_pos­tava%29