Jak se zachovat?

Je to velmi diskrétní otázka, prosím nezesměšňujte to, jde mi o život.: V 19letech jsem se přihlásila na inzerát a natočila porno. Nebylo to nic extrémního. Vydělala jsem peníze které jsem potřebovala a které mi pomohli, tím to zkončilo
Dnes po 7letech se toto video oběvilo na jednom z nejznámějších servrů a zadarmo! Jsem tam poznat například pihou a tvarem nosu. Bydlím na malém městě cca 1500obyvatel.Bydlí tu celá moje i manželovo rodinna.
Pro naše městečko by to byl obrovský boom. Je jen otázkou času kdy to někdo oběví. Mám dvojčata, celí život se s tím potáhnou , každý se jim bude smát. Co mám dělat když se to provalí? Nepište mi že si za to můžu sama to už vím. Uvažuji nad sebevraždou.

Nejlepší odpověď
vecernice

Sebevraždu ne!!!Co ty děcka?To je docela prekérní situace,ale věřte že čas to srovná.Já bych to skusila nějak popřít,třeba že je to jenom podoba,ale nevím neviděla jsem to.Určitě se tady objeví rady ,že máte všechno říct manželovi.Jemu bych to řekla,ale podle situace,protože ho neznám a nedokážu odhadnout.Chci vám hlavně říct,že člověk v životě nadělá tolik hloupostí za který by se nejraději neviděl a stejně musí žít dál.Pokud se nepletu,dělala jste to pro peníze a to je směrodatný.Přeji hodně štěstí!

Další odpovědi
Miroslavst

Ahoj neznámá anonymko. Rychle prosím pryč od úvah nad sebevraždou! Nemyslíš, že by tě byla škoda a nejen tebe samotné, ale jak píšeš i dvojčata.
Asi bych volil cestu pravdy. Alespoň těm nejbližším. Domnívám se, že nic špatného jsi neudělala. jiný pro peníze které potřebuje třeba zabíjí nebo loupí. to si myslím, že by bylo pro rodinu horší. Hele to je tamten od tý, jak pro pár korun zabila…
Myslím si, že ať si říkají lidi co chtějí, pokud je to jen takováhle věc, určitě vyšumí. Prostě odejde tak rychle jak přišla. Tedy pokud se to provalí jak píšeš.
Dnes už lidi nejsou tací jak byli dříve. Kdy třeba jen polonahá fotka někde v časopise byla pro ně tím co probírali celé dny, měsíce. Dnes už jsou tak nějak otrkaní z toho všeho, že jim to ani nepříjde. Věř mi.
A ještě jedna malá věc: Jak by na to ti slušňáci přišli? Sama říkáš, že je to na porno serveru a tam přeci slušní lidé co u vás bydlí nechodí.
Ne to bylo jen takové odlehčení.
A kdeže je to video???? 🙂
Ale fakt, na tu poslední tvou větu honem rychle zapomeň. A pokud zapomeneš, tak ti předem moc děkuji.

Michal

V mládí se chybuje,ignorujte tuhle chybu,prostě stalo se.A na sebevraždu zapomeňte vůbec.

Marky71

Milá neznámá, rozhodně prosím zapomeňte na úvahy o sevbevraždě. Máte tady dvě určitě krásné děti, které vám ještě v životě udělají spoustu radosti. Máte manžela, o kterého určitě stojíte, rodinu, přátele. To se přece nedá všechno zahodit. A dnes, když vezmete, jak rychle se mění informace na netu, tak za chvilku tam bude úplně něco jiného. Držím palce:-)