Rich:)

Jak se zabavit, jestliže jsem samotář?

Ahojky všem! ;) Už delší dobu se trápím velikou nudou. Tuto skutečnost však ještě zhoršuje, že jsem samotář (nespolečenský typ člověka), a tudíž se mi až 3/4 činností uzavírá..:/ Jako většině lidí, i mně dělá společníka PC. Na něm jsem si semtam zahrál nějakou hru, dělám na něm referáty, čtu povinnou četbu…Je to spíše pro školní věci, než pro zábavu.:D Donedávna jsem strašně rád psal, psal a ještě jednou psal. Problém je, že nemám trpělivost (což dokazuje, že v šuplíku mám snad 20 rozepsaných knih tak do 5. kapitoly..xD). Dívání se na filmy mě moc nebaví. Venkovní aktivity jsou dobré, uznávám. ^-^ Bohužel běhat nemůžu ze zdravotních důvodů, a nějaké méně náročné sporty se musí dělat právěže s nějakým kolektivem…:/ Ohledně procházek aspol…Podle mě se denně nachodím dost..:) Strašně by se mi třeba líbilo, abych řešil nějaké záhady, tajemství..prostě pátral..:D Ale tohle je možné snad jen v Americe…:/ Ještě jen dodám, že školních soutěží se účastním, učím se..neučím se..:D Prostě jen nosím výborné známky a to mi stačí..^-^ Takže tu prosím nepleťte, že bych se měl více hýbat, vyhodit PC z okna, učit se více do školy atd. ;) Tímto se tedy ptám, co mám dělat ve svém volném čase? O mně jste se dozvěděli (doufám) více než dost..; ) Děkuji za všechny odpovědi…:)
Doplňuji:
Ještě by bylo dobré vědět můj věk, že? Je mi 15..:)

Nejlepší odpověď
badisko

No to mas tezke … mrkni na >>Geocaching << je k tomu potreba navigace a spravna lokalita ..navigace ty se daji poridit za par stovek…mas v tom pohyb i napeti …
Doplňuji:
LOL trefa ocko ..

Další odpovědi
anonym

Hochu, ty jsi výborný typ na „kačera“. Rád chodíš, jsi individualista, s počítačem také nemáš problém, takže to chce GPS a podívat se na to, co to vlastně „geocaching“ je.
Mám přítele, který se tomuto koníčku věnuje ve svých 64 letech a dokáže svým zápalem pro tuto aktivitu získat snad každého člověka.
Máš šanci poznávat republiku ze strany, z níž to zažít každý člověk možnost nemá.
Navíc se tato záliba dá pěstovat i mimo hranice ČR. Mrkni na internet a uvidíš. Mně se ale zdáš pro takovou činnost ideální.

Kajdamajda

Hele...... sice nevím kolik ti je…ale zkus jít ven…najít si kámoše…někam na disco… atd…
Doplňuji:
15?? no tím ještě líp.....co ve škole nějaký holky nebo máš třídu…pozvi třeba kámoše na colu nebo něco :D

Drap

Najdi si pořádného koníčka a běhen krátké doby ti bude čas scházet. Univerzální rada není. Každý jsme jiný

anonym

Nevím, jak jsi moc zodpovědný či kde bydlíš, ale co si pořídit psa?Je to sice starost, ale MUSÍŠ ho venčit, což už je činnost na zahnání nudy no a poku by jsi chtěl něco víc, existují spolky, kde se učí jak psa vychovávat popř.různé jiné cvičící aktivity a pak s ním můžeš jezdit po soutěžích.
Pokud by pes byl pro Tebe moc náročný, tak zkus králíka.V dnešní době ho také můžeš vycvičit a jezdit po soutěžích.Zde je fůra odkazů https://www.go­ogle.cz/search?q=cvi%C4%­8Den%C3%AD+s+kr%C3%A1l%C­3%ADkem&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox&gws_rd=cr&e­i=6lKsUr3ED-Pn4gT8zYCYBg