BurTon

Jak se zabavit?

Ahoj… Zítra mám jít ven s jednou holkou (14) ze školy, kterou skoro neznám… o čem si sní mám povídat a co máme dělat aby jsme se zabavili cca na 2 hodky.. moc děkuju

Nejlepší odpověď
ten který je

To musíš vymyslet především ty.Snad by si nechtěl aby ti dávali na to nějací lidé plánky a rady,snad už seš velkej né?!

Další odpovědi
Michal

Je plno témat:co ve škole,jak se chovají rodiče,dávají v televizi dobrej seriál,nebo špatnej,jakej má počítač,co jí štve na světě a jestli věří na mystiku"horos­kopy,karty atd.
Jistě je plno problémů tam,kde bydlíte.A dvě hodiny jsou v háji.Rád bych věděl,jak si dopad? V profilu mám e-mail.Hodně štěstí:-))

Zdroj: hlavně se nevnucuj!ze života!

člověk

něco o sobě,něco o ní,
apokud je to žena čekatelka,tak ti ten čas sama vyplní hovorem
jinak pouvažuj o smyslu tohoto setkání,když už tet máš strach z nudy