Jsemtady

Jak se z atomu s jedinou funkcí přitáhnout k sobě jiný atom stane věc která má pocit, že by se měla množit, jíst atp.

Vše je složeno jenom z atomů. A ty nemyslí a nemají žádné pudy. Jen se dokážou spojit s jinými atomy. A najednou namísto předpokládaného shluku ve tvaru kamenů, nebo kapalin tu máme něco, co se hýbe, množí a pojídá jiné takové a dokonce si uvědomuje sebe sama. Tak kde se stala chyba? Jak se to stalo.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jo hochu, to je život:
Vznik života je v současnosti ne zcela vyjasněná událost, během které se z neživé hmoty stala hmota živá, jež se začala rozmnožovat, přeměňovat svoje okolí a vyvíjela se. Jedná se o filosoficko-nábožensko-vědecký spor, kdy se jednotlivé strany snaží přinést svojí teorii, či důkazy o tom, jak k této události došlo.

Jedna z hypotéz se nazývá Panspermie je to hypotéza o vzniku života na Zemi předpokládající, že byl přinesen z vesmíru mikroorganismy, které v podobě spór putují kosmickým prostorem a v příznivých podmínkách se pokouší uchytit.

Další odpovědi
poa.li

Náhoda, náhoda… a pak další důsledky příčin.

anonym

Tohle kdybysme věděli, … tak už počítače dávno myslí za nás.