Jan Ouhrabka

Jak se vzbudíte při důležitém dni?

Nejlepší odpověď
marci1

Sám/Sama

Sama, ale pro „jistotu“ mám nastavený i budík, který vypnu asi 10 minut před jeho zazvoněním, protože se se probudím tak 10 minut před budíčkem. Asi mám v hlavě hodiny ! 🙂

Další odpovědi
quentos

Budíkem

pokud je potřeba vstávat brzy, např. do práce nebo na turnaj ve scrabblu, tak bez budíku ani ránu…
Pamatuju, jak jsem tuhle málem před odjezdem na turnaj zaspal vlak. Budík jsem měl nastaven na 3.50, vlak jel ve 4.37. Budík zazvonil, jenže jsem ho zase zacvak a usnul, a to i přes to, že ho pro tyhle případy dávám daleko od sebe, aby mě to donutilo vstát :{D> probudil jsem se pak sám ve 4.15 – ještě jsem se stačil napít a opláchnout a pak – takové mety na vlak jste ještě neviděli .{D> Stih jsem ho :{D>

anonym

Sám/Sama

Jako obvykle…
😉
Co je to „důležitý den“?

www

Budíkem

Vzbudím se tím, že přestanu spát 🙂
Někdy sám, jindy budíkem.

briketka10

Zaspím

nebo mě musí probudit ségra i když jsem si
nastavila tři mobily a přeobjednám se já jsem
na vstávání děsná ! chodím pozdě spát a pak
prostě spím a spím a ty mobily neslyším :(

sykorka13

Vzbudí mě rodiče

ivzez

Zaspím

giluro

Budíkem

atena11

Budíkem