Kulpix

Jak se vyznat v cigaretách?

Co znamenají barvy na krabičkách?
Modrá, červená?!

Odpovědi
ivosek2

modrý jsou lehký, červený jsou silnější

mzm

Obecně: žádné (max žvýkačkové – takové ty „jako“) jsou dobré, zbytek špatné. Špatné se pak dělí na „klasické“ (tabák + přidané další návykové látky) a elektronické.
Obojí špatné se snaží ukojit závisláky.

Závisláci se sice snaží okolí naznačit, že můžou kdykoli přestat, ale to je jen čítanková reakce závisláků.

Jinak kouření je přežitek minulého tisíciletí. Každý argument pro kouření je opět jen řeč závisláků a pravděpodobně výrobců, kteří z toho mají nemalé peníze.