Avatar uživatele
anonym

Jak se vyrovnavate se ztratou ? Cehokoliv.( Klice , mobil, prace , partnersky vztah. -iv-

Ja napriklad nesu ztratu klicu a mobilu velice tezce !! 🙂

  • iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kapka, tom004, dědapetr, arygnoc, Deli, anonym před 4675 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

To se nedá tak jednoznačně říct,záleží na situaci v které se taková věc stane.Podle toho se to snažím řešit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Tak,s tím nemám problém.Protože vím,před lety jsem zjistil,právě kvůli různým ztrátám,že se mi vyplatí mít všechno 2×.Na autě mám na klíče zvenku,speci schránku samozřejmě ukrytou,klíče od bytu doma v dílně,klíč od dílny,šikovná schránka pod okapem,klíče od kanclu,u kama­ráda,který bydlí vedle,všechna čísla a data na dvou telefonech,atd.Tak to praktikuji cca 15 let.Jsem cvok,ale za tu dobu jsem žádný z nich nemusel použít. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Těch klíčů co jsem za svůj život ztratila,jéjé!Která ztráta mě nejvíce mrzela,když jsem zjistila,že mám jen jednu náušnici,které jsem dostala od maminky.Tu jednu uchovávám jak relikvii.Ztráta blízkého člověka je nevratná-bolest zůstává pořád!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Blbě, připadám si pak jako idiot. Maličkosti si obvykle „vymazluju“ – klíče přívěskem, mobil samolepkou… a mívám je hodně dlouho a prostě je začnu mít svým způsobem ráda. Takže mě pak ztráta mrzí. Ty „věci zásadní“, jako práce nebo vztah, prostě život nabourají a zklamou… to je trošku jiná kategorie. Tam to asi nelze nést moc lehce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Vyrovnávám se s tím velmi těžce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

movité věci mě nevadí, když ztratím.

ale když mi zmizí myšlenka (celou noc se mi o ní zdálo!), nápad, řešení a pod., tak jsem grrr.

jo, a ještě je blbý ztratit sebevědomí.
taky jsem to viděl, díkybohu nezažil (osobně).

bojím se ztraty samostatnosti, mobility, a těch kravin potřebných k životu. doufám, že umřu mlád kolem 90, v plném rozkvetu života, bez ztrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
olda12

tom004: tys mě pobavil,ještě dej přesnej popis kde bydlíš a jakej klíč je od čeho..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Riešim daný problém.

  1. otázka: kde som urobila chybu?
  2. otázka: prečo?

Riešenie: odstrániť problém (napríklad kľúče na šnúrku)
Ináč sa spolieham na svoju pamäť. čo som to chcela povedať?…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Na věcech nelpím …jsou pomíjivé/telefon jsem zatím nikdy neztratila a klíče snad 1× ,když jsem byla malá./

Horší je to vyrovnat se se ztátou blízkých lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

AŤ je to colkoli tak to nesu moc špatně,jednou mi ukrdli v Olomouci celou kabelku,proseděla jsem pul dne na policií,když si na to spomenu je mi těžko,měla jsem tam doklady peněženku no skrátka všechno.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ztráta klíčů či mobilu je moje noční můra!

Ztráta práce (v podstatě prožívám nyní – po MD se nemám kam vrátit, firma končí) mi spíš pomohla se někam posunout. Ráda bych si během MD rozběhla něco, co by mě uživilo i po MD. Takže šance na něco nového…

Ztráta partnerského vztahu – momentálně bych zešílela, máme hezký vztah a sama s dětmi bych zůstat nechtěla.

Nejvíc mě ale děsí ztráta blízkých lidí, bohužel to bývá tak, že většinou se člověk dočká odchodu svých rodičů. A jelikož je můj táta těžce nemocný a už tu vlastně je jen zázrakem, lehce se mě tenhle děs sem tam dotkne. Jakmile je mu hůř, šílím, brečím, mám depresi – a nedokážu si představit, že jednou…,

P.S.: Trochu odlehčím: Před asi 11 lety mi vykradli felicii. Dopoledne jsem si v obchodě zaplatila truhlíky, že si je vyzvednu až pojedu z práce. Zastavila jsem před obchodem (mobil, klíče a peněženku s doklady nacpala do kapes, ale kabelku jsem nechala na sedadle), auto zamkla a vběhla do obchodu. Tam jsem jen popadla připravené truhlíky, vyběhla ven – prostě tak 30 vteřin – a auto otevřené a bez kabelky. Letěla jsem na policii vše nahlásit, tam to se mnou nadatlovali na stroji a toho policistu málem omejvali, když se zeptal: „Co jste v té kabelce měla?“
A já mu řekla: „No šminky a diář!“ 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek