kikinulka

Jak se vyrovnat s rozchodem?

Dobrý den.. Asi je tady toho hodně, ale ráda bych se zeptala sama a chtěla bych znát vaše názory.. Není to ani týden co jsem se rozešla s mým přítelem, se kterým bych byla 6.10. rok.. Poslední měsíc už nám to moc neklapalo.. Ale ted se to začlo vracet do normálu.. Z ničeho nic mi řekl že už to nemá cenu.. Nic špatného jsem mu neudělala.. TEda o tom asoň nevím.. Vždy jsem na něj čekala když přijel z práce z otevřenou náručí.. BYla jsem vždy pro něj a byla jsem na něj vždy milá.. Z ničeho nic mi napsal že to nemá cenu že už mě nemiluje a že chce být sám.. JEště mi říkal že by mě už ani nedokázal milovat a že se mnou chce být v dobrém vztahu.. v přátelství s ním být nechci jelikož ho pořád miluju..Chci, aby se ke mě vrátil.. NAkonec mi napsal, že chce čas a že se mi ozve.. Že se zkusí ke mě vrátit.. PRosím poraďte mi co mám dělat.. Každou noc kvůli němu brečím, nespím, kopu kolem sebe a s nikým nechci navazovat kontakt.. JSem jako chodící mrtvola.. Už na sebe ani nedbám.. JE to jediný člověk, kterého opravdu miluji a jsem opravdu na dně.. Děkuji za rady..

Nejlepší odpověď
marci1

S rozchodem se dá vyrovnat jen tím, že tomu dáš čas. ☹

Další odpovědi
pizlicka

Zažíváš porozchodový stav,a to je uplně normální.to probírání poxřád dokola,proč,nač,co jsem udělala špatně,očekávání-vrátí se? je nejhorší fáze.přijmi to,co ti řekl.Ty ho miluješ,on Tebe ne.nepitvej proč.prostě to tak je.stejně nejsi připravena slyšet pravdu.nech to plynout.to,že ti řekl,ze se pokusi vrátit?nevěřím tomu.toto je od něj blbá věta,která tě utvrzuje v čekání.nejsi schopna nic dělat,upravovat se jako dřív,nenut se do toho,nic nedělej.ono to přejde.jen to chce čas.a až ta bolest přejde,prijdou i odpovědi na to-proč.naštěstí to tak u rozchodu bývá,že až to přebolí,člověk pochopí,co za tím bylo.jinak kdyby to chtěl vědět dřív,kdy není připraven,neunesl by to.

gecco

Kolik ti je? – 17?, 18?, 20? – nerejpu, jen se ptám…
😉
___
„Chci, aby se ke mě vrátil..“ – na to zapomeň, nechceš to – jen to ještě nevíš…
„Už na sebe ani nedbám..“ – to je chyba – právě teď je ten pravý čas si něco na sebe koupit, zajít ke kadeřnici (lépe kadeřníkovi), do fitka, na kafčo s kamoškama začít s nějakým sportem…
___
Takovou situaci prožila většina z nás – a jsme na světě dál, jsme i spokojení – a třeba tebe čeká ´za nejbližším rohem´ tvůj životní partner…
😉

anonym

To je těžko radit,ale asi už tě fakt nemá rád,nebo má jinou,vyprdni se něj.

RyuzakiKate

Haha, tak tohle mu nežer. Až se ti milánek ozve, tak ty už s tím budeš dávno vyrovnaná. Tak za měsíc-dva budeš podle mě v klídku. Nenechej si s*át na hlavu, znám to moc dobře. Udělala bys pro něj první poslední v domnění, že se k tobě vrátí. Teprve až o tebe začnou projevovat zájem jiní, tak třeba s brekem přijde, ale to už bude pozdě, nad to se musíš povznést. Věnuj čas sama sobě, škole, kamarádům a bude to dobré, uvidíš.

Hlada

To, co popisuješ, si zažil každý. Neprožíváš nic tak mimořádného, co by tě muselo vykolejit z běžného života. Podívej se na věc racionálně. Už před měsícem jsi psala, že máte ve vztahu vážné problémy. Rozchod se tedy dal očekávat. Kromě sexu jste neměli mnoho společného a přesto jste se hádali. Jste partneři, kteří se k sobě nehodí. Představ si, že byste to zjistili v době, kdy byste byli v manželství, měli děti, společné nemovitosti nebo podnik. Buď ráda, že to tak dopadlo a že se nemusíte o nic dělit nebo dokonce soudit. Začni zase o sebe dbát, věnuj se práci, zálibám, přátelům a snaž se nebýt tak závislá na partnerovi. Se svým problémem se někomu svěř.

DVBBS

Vždycky je to těžké, když člověk ztratí někoho, s kým prožil část svého života. Je to vážně těžké, ale chce to prostě čas.. Zbytečně se v tom nevrtat, nechat tomu volný průběh a na chvilku na to zapomenout.
A že ti napsal, že se „zkusí k tobě vrátit“.. No, tak tady teda nevím. Hlavně si nesmíš dávat naději, že se k tobě doopravdy vrátí, nikdy nevíš, co se v něm sehraje a ty se pak budeš trápit mnohem víc, pokud si budeš vsugerovávat jeho jistý návrat :)
Zkus se něčím zabavit :) Mě to teda dost pomohlo.. Já začala na sebe mnohem víc pracovat, zkrášlovat se, dělat se sebou něco.. Začala jsem líp žít, běhat, intenzivně cvičit :) Ne, abych to dělala naschvál, abych se příteli, co se se mnou rozešel, víc líbila.. Ne :) Dělala jsem to pro sebe, abych ze sebe vyhnala černé myšlenky, přišla na jiné a lepší :) Pomáhá to, určitě to zkus :)

Cohen

Ahoj necetl jsem to teda cele jen ze jste byli spolu rok a prispevky pod tim take ne …

Ale poradim ti ze jde opravdu jenom o cas já mel pritelkyni 8 let a pul roku pred svatbou odesla a to bez udani duvodu … ted to bude za mesic a pul 2 roky co je pryc a tak mesic dva co muzu rict jsem uz tak nejak ok … DRZIM PALCE dej TOmu CAS.