postcd

Jak se vyrovnat s nekvalitními službami, produkty a nebo když vás někdo poškodí?

Možná se vám také stalo, odfláknutý nebo nekvalitní produkt jehož nedostatky zjišťujete až po nákupu. Nekvalitní služby, které jste si zaplatili bez nějaké snahy k nápravě, někdo vás poškodí. Jak se s takovými situacemi s klidem vyrovnávat? Jak nad tím uvažovat?

Nejlepší odpověď
beer

Reklamovat a tvrdě se dožadovat svých práv !!
Pokud to nelze, poslat stížnost – třeba sem: http://www.va­sestiznosti.cz/

Další odpovědi
Báája

Pokud nastane tato situace, musí zákazník jednat.
Je jedno, jestli je v obchodě, v restauraci,
prostě kdekoli, kde si člověk zaplatí nějakou službu, produkt.
Při nespokojenosti reagovat, nejdříve mírně, pokud nepomáhá přitvrdit.