Michal Kole

Jak se vyrobí konektor pro spojení mezi konvertorem na satelitní parabole a SetToBoxem?

Doplňuji:
Myslím, jak přidělám konektor na kabel, aby se dosáhlo vodivého spojení. Jsou potřeba nějaké krimpovací kleště?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nebuď bloud. Přece nechceš konektor F vyrábět. Za dvacku koupíš v pytlíku nejméně dva.
http://mediashop­s.cz/obchod/ka­tegorie-789/kabely-konektor.html
Doplňuji:
Nejsou třeba žádné kleště. Je třeba aby koaxiál měl ten správný průměr jako konektor. Odstraníš izolaci a odhalíš stínění. Středový drát necháš delší, konektor nasuneš a šroubováním po kabelovém stínění se konektor závitem zafixuje. To je vše.