Michal Kole

Jak se vyrobí anténní konektor pro spojení TV(SetToBoxem) a antény (síta)?

Myslím, jak přidělám konektor na kabel, aby se dosáhlo vodivého spojení. Jsou potřeba nějaké krimpovací kleště?

Odpovědi
anonym

existují na to krimpovací kleště

http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=krimpo­vac%C3%AD+kle%C5%A1t%C4%­9B+rg+59

ale podle mne jsou naprosto zbytečné … není to žádná věda jako třeba krimpování konektoru RJ-45, připojení koncovky antény zvládnete s kuchyňským nožíkem a prkýnkem stejně dobře 🙂

princip připojení koncovky na kabel je stejný jako u starého koaxiálního kabelu který se dříve používal u počítačových sítí