Michal Kole

Jak se vyrábí těstoviny nerovných tvarů ? Kolínka, roury, vřetýnka, mušle ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

o vše se postarají stroje zde se můžeš podívat

Další odpovědi
mosoj

Těsto se vytvaruje podle záměru a zahřeje. Tím se vypaří voda z těsta a ono to ztvrdne. Co by zas za to někdo dal !

venkovan

Duté tvary – těsto se ohne okolo rovné díry, u kolínek potom těsto ohne. Myšle se tvarují podle pravých mušlí, problém je, že se někdy jako forma špatně vyndavají. vřetýnka – tvarují je prsty vězenkyně v jednom nápravném zřízení.

elektrikář

Viděl jsem jednu babku v Itáliji jak na špejli vyvaluje nudlové těsto na domácí makarony.Ve výrobně na to mají tvarovací strojky. ZKUS SE POPTAT U google můžeš si je koupit i malé domů.