Michal Kole

Jak se vyrábí pastelky,fixy, voskovky, … Jsou všechny zdravotně nezávadné, kdyby to dítě napadlo ochutnat, lízat ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Michal Kole, vždyť nemáš děti, to opět nemáš co na starosti tak vymýšlíš další a další dotazy?! Překrýváš tím ty seriózní, kdy tazatel opravdu řeší nějaký problém a potřebuje pomoct. Zamysli se nad tím někdy. Aspoň trochu.

Další odpovědi
marci1

Údajně jsou zdravotně nezávadné.

Zdroj: https://cit.vfu­.cz/vettox/lis­t.php?art=14&cat=22

anonym

Všechny, které projdou testováním pro EU (nebo ČR) trh, jsou nezávadné – bohužel, občas se objeví ´pašované´.

Araxis

Myslím si že když za dvacet let umřu na rakovinu tak to nebude z toho problemu co je,ale z toho že jsem kdesi v pěti letech olizla medenou minci a v desíti rozbila rtuťovy teploměr a neřekla jsem to rodičům.Takže věřím že nám neposilaji neatestovane výrobky.Těžko říct.Dnes jde hlavně o byznys.