Bronzový

Jak se vyrábí levitovaná voda?

Našel jsem hodně článků o tom, jaké má vlastnosti, jaký má účinek na zdraví, nabídku na zařízení, které ji vyrábí a zevrubný popis jeho funkce. Rád bych se ale dozvěděl více o principu fungování zařízení a konstrukčních detailech. Neměl byste někdo, prosím, tipy, kde tyto informace najít? Odkazy v Angličtině jsou též vítány. Předem díky!
Doplňuji:
Tak jsem našel. Zařízení vynalezl Viktor Schauberger a patentovat si jej nechal roku 1967 pod názvem "Apparatus for Agitating Body of Fluid". Součástí patentu je popis funkce i nákresy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Firma, která prodávala patentované a funkční (opravdu hodně tisíc otáček) levitátory už pár let nefunguje, takže nedoporučuju ani ta zařízení kupovat (prej jsou to jen padělky, které mají málo otáček). Vzhledem k tomu, že se to normálně prodávalo, pochybuju, že to někde najdeš. Je to prostě patentovaný produkt a jeho konstrukční plány jsou prostředkem k vydělání peněz, tudíž by neměly být veřejně k nalezení... Ale jinak přeji hodně štěstí :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Tak jsem se na některé odkazy podíval a hned zase zavřel. Větší snůšku bludů a nesmyslů těžko pohledat.

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

to se do vody naleje Red Bull. Ten jí dá kříííídla a může levitovat ostošest :{))>

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.