Jak se vyrábí instantní pytlíkové polévky ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

snad bych to ani nechtěla vidět – nejím to

Další odpovědi
kosaaaak

tady je něco málo > http://ekonomi­ka.idnes.cz/vi­deo-jak-se-vyrabi-jidlo-z-pytliku-due-/ekoakcie.aspx?c=A090319­_105102_ekoak­cie_pin

Drap

Většinou je to poměrně jednoduché. Uvaří se to, usuší, napytlíkuje a prodává. Samozřejmě že to neni tak jednoduché, vše se děje průmyslově za použití celé řadfy strojů, ale princip je asi takový

fcoop

Známý o inst.polévkách tvrdí,že do nich melou psy i s boudama.

elektrikář

uvařené polévky se zahušťují ve strojích kde se používá nízký tlak,a mráz obsah dehydruje