Mofli

Jak se vyrábí blu-ray film?

Dobrý den, nejjednodušší by bylo, asi, natočit ten film Full HD videokamerou, ale to asi v Hollywoodu nefunguje. Takže musí se každý film digitálně zpracovat nebo existují nějaké výjimky, t.j. digitálně natočené filmy? Možná animované filmy? Nebo i neanimované filmy? Děkuji

Nejlepší odpověď
Bičiště

Blu-ray film je normální film,který je uložen na „Blu – ray disk“. Tento disk svoji technologii zaručuje mimořádný obraz a zvuk.