Jak se vypořádáváte se stáváním??

Vím, že většina lidí stávání nesnáší (stejně jako já) , ale přosto se najdou lidé, kteří mají stávání rádi a stává se jim dobře........tak bych se chtěla zeptat jak to děláte??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

těžko na dva mobily a někdy mě budí ségra, když
mám nějaké pobíhání po úřadech a nakupuju :))

Další odpovědi:

Zlatý

Vstávám rád. Jak to dělám? ;)

Dám prostě nohy z postele na zem, postavím se na ně a pak střidám jednu, druhou až dojdu do koupelny, na záchod, do kuchyně, na tram, do práce a tak dál.... ;)

Zlatý

Musela jsem si počkat do důchodu, jenže zas mám kocourka, který mi válení v posteli rozhodně netrpí. Jediná možnost je vypotácet se z postele, obstarat všechny jeho potřeby a pak mne možná nechá chvíli přispat. Pokud to šlo, hledala jsem si zaměstnání, kde se nezačínalo moc brzo ráno. S tím nic jiného nenaděláš :-)

Stříbrný

Já stávám nerad, buď se projdu nebo si sednu... ;-)

Zlatý

podle toho, čím se stáváte. Jestli třeba bezdomovcem, nebo milionářem. Myslím, že s tím prvním "stáváním" má problém každej, s tím druhým prakticky nikdo.

Probudím se o dost dříve než mám vstávat a odpočívám v posteli. Potom v pohodě vstanu.
Doplňuji:
A zpravidla se vzbudím protože potřebuji na záchod a málokdy potom ještě usnu.

Stříbrný

Já jsem se s tím ještě nevypořádala, brzké ranní vstávání je pro mě metlou, naprosto šílená věc, mám radši noční směny, ale to si zas kompletně rozhodím biorytmus a prospím den a týden se rovnám zpátky, měla jsem 3 budíky, teď mám jeden a opakovací mobil, vstávání mi trvá 15-20 min někdy i dýl a přemlouvám se a probouzím se teprve asi tak za hodinu potom, co vstanu a uvařím si půllitr kafe

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.