kikuše kiki

Jak se vypořádáváte se stáváním??

Vím, že většina lidí stávání nesnáší (stejně jako já) , ale přosto se najdou lidé, kteří mají stávání rádi a stává se jim dobře........tak bych se chtěla zeptat jak to děláte??

Nejlepší odpověď
briketka10

těžko na dva mobily a někdy mě budí ségra, když
mám nějaké pobíhání po úřadech a nakupuju :))

Další odpovědi
Pájo

Vstávám rád. Jak to dělám? ;)

Dám prostě nohy z postele na zem, postavím se na ně a pak střidám jednu, druhou až dojdu do koupelny, na záchod, do kuchyně, na tram, do práce a tak dál… ;)

Sůwa

Musela jsem si počkat do důchodu, jenže zas mám kocourka, který mi válení v posteli rozhodně netrpí. Jediná možnost je vypotácet se z postele, obstarat všechny jeho potřeby a pak mne možná nechá chvíli přispat. Pokud to šlo, hledala jsem si zaměstnání, kde se nezačínalo moc brzo ráno. S tím nic jiného nenaděláš 🙂

cochee

Já stávám nerad, buď se projdu nebo si sednu… 😉

quentos

podle toho, čím se stáváte. Jestli třeba bezdomovcem, nebo milionářem. Myslím, že s tím prvním „stáváním“ má problém každej, s tím druhým prakticky nikdo.

anonym

Probudím se o dost dříve než mám vstávat a odpočívám v posteli. Potom v pohodě vstanu.
Doplňuji:
A zpravidla se vzbudím protože potřebuji na záchod a málokdy potom ještě usnu.

pusinka50

Já jsem se s tím ještě nevypořádala, brzké ranní vstávání je pro mě metlou, naprosto šílená věc, mám radši noční směny, ale to si zas kompletně rozhodím biorytmus a prospím den a týden se rovnám zpátky, měla jsem 3 budíky, teď mám jeden a opakovací mobil, vstávání mi trvá 15–20 min někdy i dýl a přemlouvám se a probouzím se teprve asi tak za hodinu potom, co vstanu a uvařím si půllitr kafe