Avatar uživatele
kikuše kiki

Jak se vypořádáváte se stáváním??

Vím, že většina lidí stávání nesnáší (stejně jako já) , ale přosto se najdou lidé, kteří mají stávání rádi a stává se jim dobře........tak bych se chtěla zeptat jak to děláte??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym před 4142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

těžko na dva mobily a někdy mě budí ségra, když
mám nějaké pobíhání po úřadech a nakupuju :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Vstávám rád. Jak to dělám? ;)

Dám prostě nohy z postele na zem, postavím se na ně a pak střidám jednu, druhou až dojdu do koupelny, na záchod, do kuchyně, na tram, do práce a tak dál… ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Musela jsem si počkat do důchodu, jenže zas mám kocourka, který mi válení v posteli rozhodně netrpí. Jediná možnost je vypotácet se z postele, obstarat všechny jeho potřeby a pak mne možná nechá chvíli přispat. Pokud to šlo, hledala jsem si zaměstnání, kde se nezačínalo moc brzo ráno. S tím nic jiného nenaděláš 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Já stávám nerad, buď se projdu nebo si sednu… 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

podle toho, čím se stáváte. Jestli třeba bezdomovcem, nebo milionářem. Myslím, že s tím prvním „stáváním“ má problém každej, s tím druhým prakticky nikdo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Probudím se o dost dříve než mám vstávat a odpočívám v posteli. Potom v pohodě vstanu.
Doplňuji:
A zpravidla se vzbudím protože potřebuji na záchod a málokdy potom ještě usnu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já jsem se s tím ještě nevypořádala, brzké ranní vstávání je pro mě metlou, naprosto šílená věc, mám radši noční směny, ale to si zas kompletně rozhodím biorytmus a prospím den a týden se rovnám zpátky, měla jsem 3 budíky, teď mám jeden a opakovací mobil, vstávání mi trvá 15–20 min někdy i dýl a přemlouvám se a probouzím se teprve asi tak za hodinu potom, co vstanu a uvařím si půllitr kafe

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek