gnr54

Jak se vypočte podpora, když …

Pokud jsem pobírala 3roky ID a teď dostanu částečný(žádný)­.Z čeho vypočítaj kolik budu brát podporu? Ptám se jen orientačně.Je mi 56. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

zkuste se zeptat tadyhttp://www­.ucetnikavarna­.cz/up/cs/dis­kuse/vypis-prispevku-diskuse/?foru­mid=3915

Další odpovědi
standa

Orientačně odpovídám, že podpora se bude vypočítávat z čistého výdělku u vašeho posledního známého zaměstnavatele…

§ 50 zákon č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti

(1) Výše podpory v nezaměstnanos­ti(…)se stanoví procentní sazbou z průměrného měsíčního čistého výdělku,který byl u uchazeče o zaměstnání zjištěn a naposledy používán pro PRACOVNĚPRÁVNÍ účely v jeho posledním ukončeném zaměstnání v rozhodném období podle pracovněprávních předpisů;…"