katarinaaa

jak se vypočitava neschopenku zaměstnavatel-21dnu

Dobrý den , Nerozumim tomu jak se vypočitava neschopenka. Minulý měsic jsem byla 21 dni neschopna/ 06.11–27.11 / 15 pracovnich dni z nich že prvni tři dni se neplati. na pasce mám 3763kč a prý v tom jsou taky zahrnute děcké penize-mím dvě děti. Přijde mi strašně malo 1531kč za celou neschopenku. DNP mám ve vyplatni pasce 405kč. denně jsem měla 200kč. Mohla byste mi to vypočitat. Prosím,prosím,,,,,dě­kuji moc, Naty

Nejlepší odpověď
brillant

Zkuste si kalkulačku na výpočet nemocenské, od vás je uvedeno málo údajů.
http://www.vy­pocet.cz/nemo­censka