KamČůZeK

Jak se vypisuje žádost o přijetí na SŠ, a co vše má na ní být ?

Přestupuju o prázdninách, na jinou školu a proto mám napsat žádost o příjetí místo klasické přihlášky. Děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
annas

Těžko se odpovídá, protože nevím, zda jste již ústně domluvený, nebo teprve se ptáte na možnost přestupu atd.

Jinak napíšete (vlastně vaši rodiče, pokud nejste plnoletý), z jakých důvodů žádáte o přestup.

Vzor žádosti je v odkazu:

http://www.vzory-zdarma.cz/ostat­ni/rady-a-postupy/jak-podat-zadost/

Další odpovědi
Michal Kole

Ty nepíšeš nic, protože nejsi plnoletý. Všechno ti ošéfují rodiče.

Stačí vyplnit přihlášku, kterou dostanou rodiče na dané střední škole.