Jak se vypaluje DVD a CD-R ?

Mám počítač windows xp a chtěla bych poradit, jak se vypaluje (např:film,písničky s fotkama,atd.) na dvd a cd-r.

Nejlepší odpověď
jarčáč

není bezpodmínečně nutné mít naistalovaný vypalovací program. Součástí windowsů je i jednodušší verze těchto programů.A je to kupodivu i velmi jednoduché. Najde te si adresář, kterou chcete převést na disk a klepnete na něj pravým tlačítkem.Otevře se nabídka, kde dáte odeslat a potom jednotka (podle toho kterou máte) takhle můžete přidat i několik souborů. pak stačí dát do mechaniky prázdný disk. Mezitím vlevém dolním rohu vyskočí bublina, že jsou soubory připravené na zápis, kliknete na ikonu a dáte příkaz pro zápis a je to.....

Ohledně i já dávám přednost vypalovacím programům. Některé jako nero jsou vcelku dobré ale za ty se musí platit. Ale dobrou náhradou je Ashampoo, který je zdarma ke stažení na www.stahuj.cz

Přímí odkaz na něj je zde:
http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/vypalo­vani_cd/asham­poo-burning-studio-free/?g[hledano]=asham­poo&g[oz]=6.76

Další odpovědi
Dandi

Potřebujete v počítači mít vypalovací software. Osobně doporučuji Ahed Nero. Je v češtině a existuje i jako 30-ti denní bezplatná verze.

www.nero.com

Attack-design

mrkni se do nera to te povede