Rozamunda

jak se vymyšlí různý programy které si pak můžeme stáhnout třeba na stahuj.cz ?

Nejlepší odpověď
www

Nejlíp bude, když se zeptáš přímo autora, tady jich moc asi nebude.
Názor

Další odpovědi
Drap

Stejně jako všechny ostatní programy Musí jej nejdříve někdo, kdo tomu rozumí vytvořit. Programovat se časem může naučit každý. Třeba i ty nějaký zajímavý program vymylíš.

cochee

Vývojář obvykle objeví „díru v systému,“ tzn. zjistí, že na nějaký konkrétní účel ještě nikdo žádný program nenapsal. Druhá možnost je, že už program existuje, ale tvůrce jej přestal vyvíjet, nebo se mu prostě nelíbí. Pak už je to všechno jen programátorská prá­ce.