helpmelidi

Jak se vymluvit z poesledních 3 hodin?

Jdeme na brusle a mi se tam fakt nechce. Mám napsanou propustku ale co jímám říct? Už minule jsem se vymluvila na doktora a ještě předtím na zubaře. Furt někde chodíme na brusle, na výšlapy a já takové aktivity nemusím. K mé smůle je naše škola provozuje často. Nějaká originální výmluva? :D

Nejlepší odpověď
led

Najlepšie na vlastnú lenivosť.
Zjavne vo vašej škole veľmi dobre vedia, čo osoží vášmu fyzickému i duševnému zdravie. Stále len sedieť v tej školskej horúčave učenia, brrr. O čo lepšie je vyblázniť sa, hoci aj pod prísnym dohľadom učiteľov, ale rozprádiť si krv na čerstvom vzduchu.
Popolvár, sediaci na peci, už nie je v móde (pokiaľ nemá online FB a iné lákadlá pre domasedov)

Další odpovědi
jirkajirka

Já když chodil do školy tak jsme milivali takové to akce. Hlavně jak jsme nemuseli být ve třídě a učit se.

terry

Nejlepší výmluva je žádná výmluva.
Zkus se přehlásit na jinou školu.
Nebo si na tyto aktivity zvykni a hledej, co je na nich dobrého.

SickBreed

Tak taky k odpovědi, když jsou ostatní chytrý jak rádio … záleží na tom, zda-li ti již bylo osmnáct. Pokud ano, tak je tvoje propustka kterou si jistě jisto napsala sama, platná a stačí uvést osobní důvody. Při argumentaci učitele že to není odůvodnění stačí poznamenat, že to opravdu platné odůvodnění je a že tvé osobní věci jsou opravdu jen tvé osobní věci. Pokud ti osmnáct nebylo a propustka je tedy zfalšovaná, viděl bych to na doktora. Není důvod nevymlouvat se na takovou věc do nekonečna. Doktorů je dost, diagnóz též. Často sem využíval taky dny otevřených dveří na jiných školách, nutnosti přítomnosti doma (přijdou dělníci a rodiče se nemohli uvolnit z práce) a další blbosti. Nejlepší je to moc nekomplikovat a napsat co tě prvního cvrnkne do nosu.

led

Žeby som sa za preklepy „se vymluvila na doktora a ještě předtím na zubaře“, alebo priznám vlastnú lenivosť a nepozornosť pri písaní?