Usoman

Jak se vyhnout známé chuti při pití tvrdého neochuceného alkoholu?

Tequila se dá pít s pomocí pomerančů a skořice (nasypání skořice do pusy, vypití panáka, zakousnutí do sladkého pomeranče).

Existují další způsoby u dalších alkoholů, jak se podobně zbavit té hnusné chuti?

Odpovědi
ivzez

Jednoduše: Nepít to, co Vám nechutná. „Přebíjení hnusné chuti“ něčím jiným
nikdy nemá takový efekt. Je lepší dát rovnou přednost tomu, co Vám chutná.

anonym

Zkus sůl + citron ,
jinak Mexicáni ji pijí přímo z flašky bez přísad .