jarka

Jak se vyhnout zaplacení pokuty v Itálii ?

Minulý měsíc mě v Itálii sebrali ŘP a prý budu platit dost vysokou pokutu. Řídila jsem pod vlivem alkoholu a nabourala do dopravní značky. Její výměnu jsem zaplatila, ale pokuta se mi platit nechce. Mohu se jí vyhnout tím, že zůstanu v čechách ? A jak mi vrátí řidičský průkaz a kdy ? Co se stane, když se tomu budu chtít vyhnout ?

Odpovědi
rousinka

vzhledem k tomu, ze jsme jako vetsina ostatnich ev. statu v EU, nevyhybala bych se placeni te pokuty. Muze se totiz stat, ze na Vas italske urady vydaji mezinarodni zatykac a pak Vas zakon dostihne pri nahodne kontrole jak v Cesku tak treba v Nemecku.