Jak se vyhnout povinnému očkování?

Dobrý den,potřebovala bych poradit,jestli je nějaká možnost,jak mé děti vyvarovat před povinným očkováním? Děkuji

Nejlepší odpověď
LuciJe

Byť si nemyslím, že je dobrý nápad děti neočkovat vůbec, níže uvádím odkaz na článek zabývající se Vámi dotazovaným tématem.

Zdroj: http://www.ar­tbos.cz/clanek/132/Ma­nual-pro-rodice-odmitajici-povinne-ockovani.htm

Další odpovědi
anetadela1

Proboha a proč? Tak když je to povinný, tak je to asi nutný. Lékaři děti neočkují jen tak pro srandu králíkům. Základní očkování by mít měly. Já svoje děti taky nenechávám očkovat vším možným, ale to povinný si myslím je nutný.

Nuk nuk

Před časem jsem někde narazila na formulář pro rodiče odmítající povinné očkování. Bohužel dnes jsem narazila pouze na manuál, který Vám do odkazu dala už LuciJe.

Především ale budete v tomto směru potřebovat vstřícného pediatra (jsou i takoví), který sám očkování nevnucuje.

Názor na odmítání PO si nechám pro sebe.