Monigue

Jak se vyhnout dovolené s dědou a babičkou?

Ahoj,mám jeden VELKÝ problém,a jelikož jsme nenašla jinou možnost,musím zkusit štěstí i tady.Zkrátka­..prostě mám jet v sobotu a babičkou a dědou na kola na dovolenou na 10 dní.Jenže já teď byla celé prázdnony pryč a už bych taky chtěla být alespoň chvíli doma.Ještě ke všemu dovolená na kolech s babičkou a dědou je horor a opravdu se mi tam nechce.Zamluvili pobyt dřív,než se mě zeptali.Pořád jsem tento problé odkládala a odkládala ale teď už musím jednat.Vím,že jsem měla říct pravdu hned na začátku,že nikam nejedu,ale já prostě nedokážu lidem říct ne ☹ . Na ppříští rok jsem ale poučená a dopředu jim sdělím,že nikam nejedu! Vyřešila jsem to tak,že si vyhodím prst,to trvá tak max. 2 týdny ne?nebo ho nějak nalomím.Jsem na to expert stačí dvěma prsty bouchnout do medicimbálu a je to,pak bych zavolala mámě a řekla jí,že mám dlahu na ruce a nemůžu jet na kola.Jenže máma tuší,že se z toho chci vykroutit a řekla mi že tam prostě POJEDU.Jedna moje kamarádka má takový ten modrý ,,hajzl´´ jn na prst,když to máte vykloubený tak mě nanadlo že bych si to od ní půjčila a řekla bych,že jsem byla v nemocnici a mám něco s prstem,takže nemůžu na kola,ale co kdyby chtěla zprávu?a myslíte,že se s tím dá jezdit na kole?prostě byh potřebovala pomoc..buď co mám udělat za zlomeninu,nebo jestli si mám vzít od kamarádky ten modrý hajzl nebo co mám dělat?? Pravdu říc nemůžu an to je už pozdě a za mojí blbost musím platit.Prosím pomozte ☹Každý dobrý nápad vítán.

Nejlepší odpověď
SETH

Tak si ten prst usekni a máš to jisté!

Další odpovědi
Miroslavst

Já bych to zkusil domluvou. Pokud to nepůjde, tak u mě bys nepochodila.
Zapřáhl bych za kolo vozík a jela bys stejně i se zlomenou nohou :D

Rada.012

tak tak jak rekl Mila babicce a dedovi se neodporuje. bud rada ze mas babicku a dedu kteri te urcite maji radi a ty asi tez :)

Kajra

Já bych si to s tou rukou řádně rozmyslela, jednak zranění bolí a co když se to provalí? Ztratíš jejich důvěru a ta se pak těžko získává zpět.

PostApMan

Zlomit/vykloubit prst aby jste nemusela na výlet s babičkou a dědou ? To je hodně zoufalé řešení. Asi je vidíte každý den že je nesnete deset dnů.

Dobře, možná Vám trošku rozumím, pravda, že nechete s nima nikam jed by bolela a pravděpodobně by to byl rodinný průšvih. Takže konflikt asi nepřipadá v úvahu.
necítíte se třeba špatně? Nebolí Vás hlava, nezvracela jste ? Naznačuji že by jste mohla taky (v tomto divném počasí) onemocnět, pak se kolo dvakrát nedoporučuje, zkuste a uvidíte, ale proboha si nelámejte prst..nebo něco tomu podobného. To si radši kupte dávidlo a před rodiči se vyzvracejte a řekněte že máte asi střevní chřipku ,nebo už nevím co Vám poradit. Výmluv je nesčetně moc.

Já osobně, kdyby to bylo stejné jako s mojí babičkou a dědou ,které vidím na Vánoce a jednou v létě, jel bych – je to nekonfliktní řešení.

Marvan

Normálně jim to vysvětlit, až ty budeš jednou babička, tvoje vnoučata ti řeknou uplně to samý.

anonym

Děvče prosím té nehloupni.Babičku a Dědečka tady nebudeš mít véčně.Kolikrát když se ohlížím zpět a vzpomenu si na moji babičku,tak mě vyhrknou slzy a cítím hluboký smutek nad tím,že již tady není a že jí nemohu splatit aspoŇ trochu néčím dobrým ten veliký dluh její lásky ke mě.Nemohu se jí již omluvit,vše puberťácké napravit a obejmout ji a říci jí :Miluji Tě Má BABIĆKO. Zdraví Tě---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

Čarodějnice

Vysvětli rodičům že tam nechceš že máš jiné plány,nebo že se jim budeš radši starat o byt než přijedou,ale určitě si nesahej na své zdraví.

straširybka

já bych jela, abys pak jednou tohoto činu a této lži nelitovala, až tu třeba nebudou. oni tě mají rádi a chtějí tě s sebou, těší se, to jim nemůžeš udělat, že jim to zkazíš. vždyt prarodiče jsou bezva, někdy je s nima i sranda 🙂 těch 14 dní přežiješ ne? budou další volný dny a další, máš vše před sebou, ale babi a děda? je to hnusné takhle napsat, ale jim toho moc nezbývá a chtějí si užít vnoučata, vžij se do jejich kůže. budeš radši sedět doma zavřená nebo pojedeš s milovaným vnoučetem na kola a budeš mít krásné vzpomínky?