alexandra

Jak se vrátit na začátek stránky?

Najdu si nějakou zajímavou stránku,potom klikám dál a dál,třeba 20krát,a potom se chci dostat na začátek a nevím jak,abych nemusela klikat 20krát zpět a přitom,abych si to celé nevyrušila.Pak už bych tu stránku třeba nenašla. Dík za odpověď
Doplňuji:
Na liště by mi nebyla nic platná,já chci klikat dál znovu,ale třeba jiným směrem.

Nejlepší odpověď
mosoj

V Exploreru klikáte na levou nebo pravou šipku, umístěnou v levo úplně nahoře vedle adresního okénka.

Těsně vedle těchto šipek vpravo, je malá černá šipka směřující dolů. Na tu klepněte a zobrazí se vám adresy stránek na kterých jste na serveru těsně pčed tím byla. Kliknutím na ně se zase vrátíte na přrchozí stránku – y.

Další odpovědi
hanulka11

tak si ji shoď na lištu

jendahun

Záleží na prohlížeči.Já používám Chrome a tam jednoduše déle podržím šipku a vyberu si kam až se chci vrátit.Jednoduché a rychlé.

Radak

Mám Google chrome a používám také tlačítko „rozdvojit kartu“. Šipku myši dám nahoru na kartu, pravým tlačítkem kliknu a vyberu „rozdvojit kartu“.