LLU

Jak se volí zaměření na pedagocických VŠ?

Můžu si vybrat jakékoli dva předměty,nebo je to něčím omezeno??

Nejlepší odpověď
Lucijej

Vyloženě omezené to není, ale je vhodné, aby se vybrané dva předměty doplňovaly a prý i u přijímaček tomu dávají přednost. Aspoň nám to tak řekli, když jsem se před pár lety sama zajímala o učitelství. Např. matika- fyzika, biologie – chemie, čeština – společenské vědy apod., ale rozhodně si můžeš vybrat i neobvyklou kombinaci, takových lidí je taky poměrně dost.

Další odpovědi
samicek333

Nevím sice čím je to omezeno, ale vím, že naše učitelka, co měla jazyk měla i hudební nástroj a češtinu. Další učitelka měla matematiku, chemii a přírodopis. Asi to bude nějak propojeno.