Nanami

jak se vlastně říká smajlíkům?

jak se vlastně říká smajlíkům ,,:-) , ☹ , 😛 " atd? :DD
a neznáte nějakou stránku kde by byly podobní smajlíci jako tihle? (●^◇^●) :DD :3 jakože na zkopírování xD děkujii
Doplňuji:
děkujuu ^^ a nevíte ještě prosím jak se napíšou tyhle znaky ≧ ‿ ≦ ≥ ≤ ▽◡‿︺ a tak? :) :D

Odpovědi
arygnoc

emotikón.

v odkaze ich nájdeš viac, ale aj to, ako vznikli a kto poslal prvého smajla.

Zdroj: http://co-to-je.sk/vys.php?vol­ba=1&book=all&vy­pis=off&q=emo­tik%C3%B3n&pag=0&pa­ma=0&pami=0&mem=1

Smajlíkům se říká ještě emotikon.
≧◠‿●‿◠≦ – (︺︹︺) – ≥︺‿︺≤ – ᕙ(`▽´)ᕗ – ( ⌣́,⌣̀)\(^◡^ ) – ≥︺‿︺≤ ≧◔◡◔≦ – (>‿◠)✌ – \ (•◡•) / – ʕ•ᴥ•ʔ

Děda Louda

To jsou emotikony. Pod tímto názvem taky najdeš mnoho nejrůznějších nabídek ku stažení či použití.

Pajavesa

emotikony