bolak

Jak se ve Wordu (2007) vypne ta blikající čárka?

Doplňuji:
Já vim co to je, ale v tom minulym Wordu jsem prostě zmáčknul Insert a blikat to přestalo. Já z toho čtu knihu a mě to ruší, šmejd.

Odpovědi
arygnoc

to je kurzor, ukazovadlo, aby ste vedeli, kde aktuálne máte pozíciu na pozíciu.
neukladá sa, v dokumente (uloženom) nie je vidieť.

www

Je to kurzor a asi se vypnout nedá.
Jak bys bez něj psal, dělal opravy, řádky ap.?
Doplňuji:
Pouze se dá změnit snad jen jeho podoba.

partep12345

Myslím že to se změnit nedá .. :)

kbk

Hlavní menu (vlevo úplně nahoře)/Tisk/Náhled

bolak

www: tak jak ho změním do podoby aby neblikal?

arygnoc

blikať bude furt, ale dá sa nastaviť frekvencia blikania v ukazovátkach klávesnice (nastavenie klávesnice).

badisko

Tohle neni k primo k otazce sorry ..jak to navratit nemam tucha ale mrkni na tento soft … http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/kancelar­ske_aplikace/os­tatni/martview/?g[hledano]=mar­tview&g[oz]=2­.52 je to velice pekne a funkcne provedena zalezitost navic se z jejich serveru stahovat knihy a casopisy take nahravat atd … ten soft pouzivam uz delsi dobu jsem spokojen … jak rikam pekne vypada je prehledny a jak jsem rek funkcni …

bolak

a umí to číst i wordy? ono je to totiž napsaný v normálním *.doc

badisko

aha to jsem netestoval …ja mam vse v PDF a nebo si to do PDF predelam na par kliknuti v officu jinak to …ale umi predelat PDF do jejich formatu >mart< ale tojen aby se to lepe nahravalo na jejich severy …nicmene je fajn ze pro otevreni PDF nemusis mit nainstalovany adobe :D