Pokročilý

Jak se váže kravata na sako.

Návod: slovně nebo video.
Doplňuji:
Myslím tím jak se uvazuje ten uzel na krku jesli je nějaká pomůcka na uvázání kravaty.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kravate se váže na košili. Pokud ji chceme mít přes sako, uváže se stejně jako na košili, ale smyčka co je kolem krku se nechá hodně volná.Z běžné délky kravaty to ani pořádně udělat nejde.
Zkus zadat do vyhledavače vázání kravyty a určitě najdeš několik odkazů

Další odpovědi:

Zlatý

Teda šlajfku jsem měl asi 5x v životě a pak na vojně ( tam byla se samopalem povinná), ale ta byla na gumičku !!! a asi igelitová. Na sako bych ji ale nedával.

Stříbrný

páni, to umím i já a to jsem ženská... :) tady to najdete krásně obrazně popsané :)

http://www.google.cz/…

Pokročilý

Hlavně si vždy vyber odpovídající typ uzlu podle tvaru límce a tlušťky kravaty (windsor/manhattan). Kde najdeš návodu už napsali jiní.

Diskuze k otázce

anonym

Tak snad to jsem schopná popsat srozumitelně. Je mi jasné, že chcete uvázat kravatu pod límec košile a pod sako. Kravatu si volně dejte pod zvednutý límec košile. Širší konec má být nahoře a z estetického hlediska by neměl být níže než 10 cm nad pasem. Užším koncem obtočíte dvakrát ten širší a z vrchu protáhnete dozadu dolů v uzlu. Pokud to nezvládnete, prodiskutujeme další kroky.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.