Avatar uživatele
fcoop

Jak se vám zamlouvá konstatování vašeho budoucího prazidenta?

Grebeníček je neostalinista, komentoval Zeman výrok o Palachovi
9. února 2013 17:07

http://zpravy­.idnes.cz/gre­benicek-je-neostalinista-rekl-zeman-dyw-/domaci.aspx?c=A130209­_171247_domaci_neh#ut­m_source=rss&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=zpra­vodaj&utm_con­tent=main

------------------------
Všichni jsme ,zdá se, experti na dějiny,hlavně na ty naše.
Je příznačné,že jen málokdo odpověděl na moji otázku,kterou jsem smáznul.Zněla-CO TÍM TEN BOLŠEVIK sledoval…
To,že jsem nechtěl rozebírat motivy J.P. – to by snad pochopil i houpací kůň.
Na to se nikdo neptal.
Takže ještě jednou:„Jak se vám zamlouvá konstatování vašeho budoucího prazidenta?“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, mojitek, johana 56, anonym, anonym před 4065 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Grebeníček patří mezi půodní stalinistické komunisty, stejně jako třeba Semmelová nebo Grospič. Takže označení neostalinista mu právoplatně patří.
něco jiného je třeba Jiří Dolejš či Vojtěch Filip, ti patří mezi to reformní křídlo.

Takže s Milošem Zemanem souhlasím.
Doplňuji:
Bohemica: A co jako? Tak prostě byl mladý, bylo Pražské jaro, převládal tu tzv. reformní komunismus. Ale pak v roce, tuším, 1970 byl Zeman z KSČ vyhozen – a ten kdo v tý době žil, tak věděl, co to znamená být vyhozen z KSČ.

Vždyť každý do schránky dostal životní příběh Miloše Zemana, tak jestli jste to nevyhodili, můžete se to tam dočíst.

Proto třeba ty mladý, co jak fanatici podporovali Schwarzenberga, si to za pár let uvědomí, že zřejmě dělali „kapitální békovinu“. Ale je to můj subjektivní názor.

Hlavně, že ty lidi k volbám šli, je to lepší, než kdyby seděli doma na zadku nebo nadávali u piva.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

„V době, kdy Jan Palach uskutečnil svůj protest, reformní komunisté už opouštěli scénu a nastupovali neostalinisté, jako je pan Grebeníček,“ kontroval Zeman.

Na té větě není podle mě nic nekorektního, Grebeníček je jeden z těch vyžírků, co sedí přes dvacet let v parlamentu a jen blábolí o světlých zítřcích a úžasnosti doby minulé. Kapitalistické výdobytky by však vůbec nesmrdí, pr*el si vozil v Audi. 🙂

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/292783-jste-neostalinista-vratil-zeman-grebenickovi-slova-o-palachovi.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jikra

Jestli nebudeš emigrovat tak to bude i tvůj prezident. Co se týká toho výroku tak má 100% pravdu. Ovšem já bych komunisty obcházel hodně velkým obloukem.
I to tkz.„reformní křídlo“ viz-Bedy-. Toto strana zkrátka reformovatelná ne­ní!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Musím souhlasit s Bedym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já tomu co říká Zeman většinou moc nerozumim, naposledy sem porozuměl tomu uaaaa, to bylo jasný a srozumitelný > http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=PZlg0p7­aMks#t=10s

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

souhlasim s nim a jen je mi lito ze komunisti nebyli postaveni mimo zakon stejne jako fasisti – jsou to totiz titiz lide jen sve myslenky nazyvaji jinak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano. To je pravda.
Doplňuji:
Byli dvojí komunisti, reformní a ti druzí. Z těch druhých vzniklo OF a později ODS. Zloděj kříčí, chyťte zloděje !

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V době, kdy JP spáchal svůj čin, byl Zeman v KSČ (a ještě několik let poté) , takže na jeho místě bych spolusoudruhy moc nekritizovala.
Doplňuji:
Komunismus je jen jeden. Tato ideologie se reformovat nedá.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Už jsem unavená ze všech protikomunistických reakcí a házení všech komunistů do jednoho pytle. Můj táta opravdu věřil v lepší zítřky, dělal ve vládě, pak ale po vpádu sovětských vojsk podepsal 2.000 slov a bylo po kariéře a začínal znovu doslova od píky. Až na to depresivní zklamání doplatil životem. Svině se najdou všude, křížem krážem přes všechna politická spektra. A je jich dohromady v naší politické scéně daleko více než jim podobných komunistů. A páchají daleko horší věci, rozkrádají naši republiku úplně do mrtě, až nic nezbyde, a až nebudeme mít z čeho splácet úroky z půjček, půjde tato země do bankrotu. Díky vedení ODS, TOP09 a jim podobným. Tak co tady přestat pořád dokola rozmazávat komunisty a nadávat na ně, vyjadřovat tu své osobní zklamání z volby prezidenta a místo toho se zamyslet, co s tím vším dál? Půl národa chtělo Zemana, půl Schwarzíka. Kdyby vyhrál Schwarzík, byla by šťastná druhá půlka národa, než je šťastná teď. Vybrali jsme si menší zlo, o tom jsem přesvědčená. Protože jinak by příští prezident byl Kalousek…Ale fakt je, že ten se svých financí jen tak nepustí, takhle vidí do karet všem a o všem rozhoduje, pán chemicko-technologický, odevšad vyhozený nebo utečený ze všech lidoveckých stran, šplhající po zádech jiných k jasnému cíli ovládnout naši republiku, ještě, že tu nemáme monarchii. Nechte Zemana, ať se projeví, neodsuzujte, však za pár měsíců budeme všichni chytřejší…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek