Jak se vám utíká s nohama na ramenou ?

Nejlepší odpověď
gecco

To v podstatě letíš – nohy se ani nedotýkají země – prý je to jednoduché:

  • poradíš se s Vaňkem
  • najdeš, kde nechal tesař díru
  • vezmeš nohy na ramena

😉
Škoda, že to neumím…

Další odpovědi
jirkajirka

S nohama na ramenou utíkat neumím,ale s nohama na ramenou umím jiné věci.

Luxx

dost blbě :D

anonym

Utíká se špatně, asi tak jako utíkat s vyvrtaným kolenem (pro korunu by si nechat vrtat koleno).
Jenže se vlastně neví s jakýma nohama na ramenou.Mohly to být nohy od stolu či židle a to už by se běželo lépe.

led

Bolia ma ruky a tie kamienky zapichnuté v dlani…
http://rysava­.websnadno.cz/ces­kyjazyk_2.roc/rce­ni9.htm
Doplňuji:
Ešte máte jedno riešenie:
posadíte si dieťa na ramená (budete „mít nohy na ramenou“) a utekáte, až sa za vami práši