jakho

Jak se vám spí v těchto vyprahlých dnech ?

Nejlepší odpověď
annas

Buraku a Bumbesi, to Vám závidím. Já usnu po zprávách. Nechám zapnutou televizi s tím, že budu poslouchat. Televize hraje, probudím se kolem půlnoci a pustím si rádio, luštím křížovky, čtu. Až se unavím, pokračuji ve spaní, ale nic moc.

Další odpovědi
Miroslavst

Protože jsem za celý den unavený, spím asi nějak takto:
http://www.pro­mourodinu.cz/im_os­tatni/21-32-412006-01-17spici%20ondra_web­.jpg

anonym

jako dudek,me horka nevadi

Jahoda

Mně se spí hrozně. Větrák se mi rozbil a když otevřu okno, naletí mi tam komáři, můru a další hmyz. To bych pak byla ráno doštípaná! Takže já usnu jedině se studeným zábalem na hlavě. Jinak vůbec. 😁

Bumbes

Vždy se vyspím výborně. Když se mi nechce spát, tak vstanu a basta, (třeba i ve tři ráno) a jdu si něco dělat do dílny, anebo k PC. Spím tvrdě a jsem schopen usnout kdekoli, kdykoli a v jakékoli poloze – klidně jsem usínal dokonce ve stoje při jízdě vlakem, nebo tramvají…

panenka

Mě se spí hrozně v tychto horkách kdybych neměla u postele okno a puštěný ventilátor asi bych v tom dusnu neusla vůbec.

Michal

Dobře,i když se budím dřív.Necháme už počasí na pokoji?

Vicki

Kupodivu to celkem ujde.

pupík

někdy špatně.ani větrák nepomůže,ale unavim se u tv nebo počítače

anonym

To děťátko vypadá,že se vrátilo z putyčky.