Kelt

Jak se vám líbila poslední účastnice v Prostřeno dne 7.11.2014?

Líbilo se vám její chování, její přístup k ostatním a pod? To co dostala na pěkné postavě, je asi všechno co má dobrého.

Odpovědi
Lamalam

Byla nejlepší, chovala se vybraně, byla nejšikovnější, nejkrásnější, nejmladšíu, vařila nejchutnější jídla (zejména hovězí plátek plněný kyselou okurkou, s chlebem jako přílohou musel být lahodný a určitě to byl nejlepší hlavní chod celého týdne) a měla zaslouženě vyhrát! Bohužel, primitivní rusofobie opět zvítězila. Běda Vám, Putin to vidí!

gecco

Pěkná postava???
Mno – máme na ženskou krásu rozdílné pohledy…
😉
No – ta holka je zpovykané trdlo, nepříliš vzdělaná, nepříliš inteligentní, vychovaná jako typická bohatá Ruska – ve zkratce blbka, ale vzhledem k věku z toho má ještě šanci vyrůst.

anonym

Byla řekla bych dost trapná, ale aspoň to zvedlo sledovanost
Doplňuji:
Víc mě tam vadí Boušková, Vydra a ty jejich rádoby vtipný kecy, lezou mi tam na nervy

Nevíteto?

Viděla jsem jenom ten páteční díl. Nebyla nějak zlá, ale byla takový trošičku rozmazlený sprateček 🙂

Gaston 1

Každý si tam myslí že je ten nejlepší,kritizuje každé jídlo druhých a potom je sám trapný co předvede.Ta z pátku (Ruska) typický příklad,ten závitek udělá i 5leté dítě a ještě je tak blbá,že do kamery řekne já byla nejlepší, IQ – 00 škoda slov.