Bronzový

Jak se vám líbila poslední účastnice v Prostřeno dne 7.11.2014?

Líbilo se vám její chování, její přístup k ostatním a pod? To co dostala na pěkné postavě, je asi všechno co má dobrého.

Odpovědi:

Zlatý

Byla nejlepší, chovala se vybraně, byla nejšikovnější, nejkrásnější, nejmladšíu, vařila nejchutnější jídla (zejména hovězí plátek plněný kyselou okurkou, s chlebem jako přílohou musel být lahodný a určitě to byl nejlepší hlavní chod celého týdne) a měla zaslouženě vyhrát! Bohužel, primitivní rusofobie opět zvítězila. Běda Vám, Putin to vidí!

Zlatý

Pěkná postava???
Mno - máme na ženskou krásu rozdílné pohledy...
;-)
No - ta holka je zpovykané trdlo, nepříliš vzdělaná, nepříliš inteligentní, vychovaná jako typická bohatá Ruska - ve zkratce blbka, ale vzhledem k věku z toho má ještě šanci vyrůst.

Stříbrný

Byla řekla bych dost trapná, ale aspoň to zvedlo sledovanost
Doplňuji:
Víc mě tam vadí Boušková, Vydra a ty jejich rádoby vtipný kecy, lezou mi tam na nervy

Bronzový

Viděla jsem jenom ten páteční díl. Nebyla nějak zlá, ale byla takový trošičku rozmazlený sprateček :-)

Každý si tam myslí že je ten nejlepší,kritizuje každé jídlo druhých a potom je sám trapný co předvede.Ta z pátku (Ruska) typický příklad,ten závitek udělá i 5leté dítě a ještě je tak blbá,že do kamery řekne já byla nejlepší, IQ - 00 škoda slov.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.